Kā atrast labākās viesnīcu cenas

 

Šī apraksta mērķis ir iepazīstināt ar viesnīcu cenu salīdzināšanas portāla Hotel Mega Search iespējām un priekšrocībām. Jūs varat pielietot atlases filtrus neierobežotās kombinācijās, lai no plašā viesnīcu piedāvājuma klāstu atrastu piemērotāko viesnīcu un izdevīgāko cenu! Šobrīd portāls apkopo cenas no vairāk kā 100 viesnīcu rezervēšanas portāliem un šis skaits turpina pieaugt!

Viesnīcu rezervēšanas formaKā atrast labākos viesnīcu piedāvājumus

Norādiet ceļojuma galamērķi un atzīmējiet viesnīcas rezervācijas datumus, viesu un istabu skaitu. Tikai šādi varēsiet apskatīt cenu piedāvājumus konkrētajam laika posmam. Galamērķi var izvēlēties arī sadaļā „Visas valstis”, norādot valsti un pilsētu. Izvēloties iespēju Ierakstīt pilsētas nosaukumu, parādīsies iespēja ierakstīt pilsētas nosaukumu. Sāciet rakstīt nosaukumu, lai parādītos izvēles iespējas.

Ja ceļojumā līdzi dodās arī bērni, norādiet to skaitu un vecumu pilnos gados. Papildus varat izvēlēties valūtu, kādā skatīt viesnīcu piedāvājumus, piemēram, latos, eiro, ASV dolāros u.c.

 

Salīdzinot viesnīcu cenu piedāvājumus, atvērsies jauns logs ar viesnīcu meklētāju, kurā parādīsies meklēšanas rezultāti no daudziem rezervēšanas portāliem vienotā sarakstā. Tas ir ērtākais veids, kā īsā laikā izskatīt viesnīcu cenas un ietaupīt laiku ceļojuma plānošanai.

 

 

 

 

 

 

Meklēšanas rezultāti

Viesnīcu piedāvājumus var izkārtot pēc dažādiem parametriem - cenas, zvaigznēm, attāluma līdz centram, viesu novērtējuma. Ja meklējat lētas viesnīcas, izmantojiet iespēju kārtot pēc cenas.

Viesnīcu meklēšanas rezultāti

Rezultātos pie katras viesnīcas tiek norādīti labākie piedāvājumi dažādos rezervēšanas portālos. Ja vēlaties iegūt vairāk informāciju par viesnīcu un tās piedāvājumiem, atveriet viesnīcas atvērumu vai arī aplūkojiet viesnīcas aprakstu dažādos portālos kā booking.com, agoda.com, hotels.com u.c.

 

Viesnīcas cenu piedāvājums dažādos portālos

Viena viesnīca - dažādi cenu piedāvājumi. Atverot viesnīcas atvērumu, var salīdzināt rezervēšanas portālu piedāvājumus. Dažas mazākas viesnīcas ir pieejamas tikai vienā vai divos portālos, tad piedāvājumu skaits būs ierobežots.

 

Viesnīcas atvēruma piedāvājums

Pie piedāvājumiem var būt norādīta papildus informācija, piemēram, bezmaksas rezervācijas atcelšana, iekļautas brokastis u.c. Izvērtējot labākos piedāvājumus, ņemiet vērā arī šīs norādes. Lai apskatītu piedāvājumu rezervēšanas portālā, klikšķiniet uz piedāvājuma saites vai portāla logo.

 

Viesnīcu meklēšana kartē

Virs meklēšanas rezultātiem atrodas iespēja meklēšanas rezultātus skatīt kartē – tajā ir attēlots viesnīcu izvietojums. Ar sarkanām ikonām ir apzīmēti atvērtās rezultātu lapas viesnīcas, savukārt uz ikonām novietotie skaitļi norāda uz viesnīcas kārtas numuru rezultātu lapā. Ja izmantosiet rezultātu filtrus lapas kreisajā pusē, informācija kartē automātiski atjaunosies, piemēram, rādīt kartē tikai Parīzes apartamentus vai Porto hosteļus. Karti var ērti pievilkt tuvāk, lai iepazītos ar tuvumā esošajiem viesnīcu piedāvājumiem. Uzspiežot uz katras ikonas, parādīsies papildus informācija par šo viesnīcu – nosaukums, cena u.c.

Viesnīcas kartē - Parīze


Viesnīcu filtri

Viesnīcu filtrs

Visplašākās rezultātu atlases iespējas sniedz lapas kreisajā pusē izvietotā filtru sadaļa. Portāla meklēšana ir veidota lietotāju ērtībai, tādēļ rezultātu atjaunošanās notiek ātri, piemēram, kombinējot filtrus, tie automātiski atjaunojās.

 

Komforta līmenis jeb zvaigznes

Norādiet, kāda līmeņa viesnīcas jūs meklējat vai tieši otrādi izslēdziet rezultātos tās viesnīcas, kuras nevēlaties skatīt rezultātu sarakstā, piemēram, 5 zvaigžņu viesnīcas. Dažādās valstīs komforta līmeņa izpratne un zvaigžņu dalījums var atšķirties, tādēļ vērtīgi izskatīt fotogrāfijas un citu tūristu novērtējumu, atsauksmes.

 

Viesnīcas cena

Norādot viesnīcas cenas diapazonu, ātri varat norādīt maksimālo vai minimālo cenu, lai precizētu vajadzīgo cenu līmeni. Minimālā un maksimālā cena tiek noteikta automātiski, atbilstoši meklēšanas rezultātiem un izmantotajiem atlases filtriem. Šis ir noderīgākais filtrs, lai no daudzām viesnīcām atrastu piemērotāko.

 

Atrašanās vieta

Varat norādīt robežas, cik tālu viesnīcai ir jābūt no pilsētas centra, savukārt lielākām pilsētām ir iespēja norādīt arī citus nozīmīgus objektus, piemēram, Eifeļa tornis vai Big Ben. Izmantojot šo filtru, varat atlasīt viesnīcas noteiktā radiusā ap pilsētas centru.

 

Viesnīcas nosaukums

Šis filtrs ļauj atlasīt viesnīcas pēc noteiktiem atslēgvārdiem, piemēram, atlasīt Londonas viesnīcas, kuru nosaukumā ir  “Best western” vai “Park Plaza” utml. Tas palīdzēs arī atrast viesnīcas, ja nosaukums ir zināms daļēji.

 

Viesnīcas veids

Viens no nozīmīgākajiem filtriem – atlasīt viesnīcas pēc to tipa: viesnīca, Bed & Breakfast, hostelis, motelis vai apartamenti utml. Ja jūsu mērķis ir apartamenti, atzīmējiet šo iespēju un rezultāti automātiski atjaunosies ar informāciju par apartamentiem jūsu izvēlētajā galamērķī. Piemēram, ja meklējat apartamentus Berlīnē, varat skatīt Berlīnes apartamentu sarakstu. Norādiet viesnīcas veidu un rezultātu saraksts automātiski atjaunosies.

 

Viesnīcas piedāvātās iespējas

Jāņem vērā, ka daļa no viesnīcas piedāvātajām iespējām var būt par atsevišķu maksu vai arī sezonāla, piemēram, āra baseins. Par šo detalizētāku informāciju var atrast viesnīcu rezervēšanas portālos. Ja kāda no iespējām ir ļoti būtiska, vēlams par to sazināties ar viesnīcas pārstāvi, lai uzzinātu sīkāku informāciju.

 

Lai atceltu visus filtrus, izmantojiet pogu “Reset all filters”.

 

 

Praktiski piemēri naktsmītņu meklēšanai

 

Lai labāk ilustrētu HotelMegaSearch sniegtās iespējas, zemāk ir uzskaitīti daži praktiski piemēri, kuri var noderēt ceļotājiem, plānojot savus turpmākos ceļojumus.

 

Apartamenti Romā 2km attālumā no centra, aprīkoti ar virtuvi

 

2 un 3 zvaigžnu viesnīcas Londonā, 2 km attālumā no Big Ben


Barselonas budžeta viesnīcas 2km attālumā no centra, izkārtotas pēc ceļotāju novērtējuma

 

 

Hotelmegasearch.com ir viesnīcu cenu salīdzināšanas portāls, kurš apkopo vairāk kā 100 rezervēšanas portālu cenas un piedāvā pārskatāmā veidā atrast labāko piedāvājumu, garantējot lētāko cenu.

 

 


Priekšrocības