Ieguvumi

Hotelmegasearch.com nav viesnīcu rezervēšanas portāls  – tajā tiek apkopoti  rezervēšanas portālu piedāvājumi un izveidots ērti pārskatāms viesnīcu saraksts ar cenu piedāvājumiem! Portāls piedāvā neatkarīgu cenu salīdzināšanu – katrs var izvēlēties labāko piedāvājumu. Mēs palīdzam atrast piemērotāko viesnīcu katra vajadzībām – lētāko, centram tuvāko vai ar labu ceļotāju novērtējumu!


Meklē vienlaikus 100+ rezervēšanas portālos

Šobrīd Hotelmegasearch sistēma meklē uzreiz vairāk kā 100 viesnīcu rezervēšanas portālos, daudzi no tiem ir specifiski un piedāvā viesnīcas kādā noteiktā reģionā vai pat pilsētā. Pieaugot viesnīcu rezervēšanai Internetā, izveidojas arvien jauni viesnīcu portāli, par kuriem nav informācijas, tomēr Hotelmegasearch papildina šo portālu sarakstu, tādēļ meklējot tiek apkopoti rezultāti arī no jaunākajiem viesnīcu portāliem! Tas ļauj izvērtēt arī viesnīcu piedāvājumus, neierobežojot izvēli tikai ar populārākajiem Booking.com, Hotels.com portāliem.


Ātra meklēšana

Viena viesnīca, vienādi datumi un atšķirīgi piedāvājumi. Ātrā rezultātu apkopošana no daudzajiem portāliem ļauj ļoti īsā laikā izskatīt piedāvājumus, izvēlēties labāko piedāvājumu. Mazāk kā pusminūtes laikā iegūsiet visplašākās izvēles iespējas!


Ērta atlase

Lielās pilsētās kā Roma, Berlīne, Parīze ir ļoti plaša viesnīcu izvēle, tādēļ atrast piemērotāko viesnīcu un cenu piedāvājumu palīdzēs plašaš filtrēšanas iespējas. Norādiet galamērķi, ceļojuma datumus un meklēšanas rezultātu kreisajā pusē izmantojiet dažādus filtrus, piemēram, cenu intervāls, komforta līmenis (zvaigznes), attālums no centra, naktsmāju veids (hostelis, viesnīca vai apartamenti) u.c. Norādot maksimālo cenu, kuru vēlaties maksāt par viesnīcu, ātri iegūsiet pieejamo viesnīcu sarakstu. Līdzās tam tās varat apskatīt arī pilsētas kartē.


Interaktīva pilsētas karte

Katrā pilsētā ir aplūkojama interaktīva pilsētas karte. Tajā ir attēlotas viesnīcas, to cenas, var ērti izvērtēt viesnīcas atrašanās vietu un tās cenu. Kartē līdzās viesnīcām ir norādīti pilsētu nozīmīgākie tūrisma objekti, transporta punkti un citi ceļotājiem noderīgas vietas. Izmantojot viesnīcu atlases filtrus, karte atjaunojas automātiski, tādēļ pilsētās kā Barselona, Parīze vai Roma viesnīcas ir ērti filtrēt, samazinot iespējamo variantu skaitu un atstājot uz kartes tikai vajadzīgās viesnīcas.Ceļotāju atsauksmes

Hotelmegasearch piedāvā apkopotas pārbaudītas ceļotāju atsauksmes par viesnīcām. Apkopotas tiek tikai atsauksmes no portāliem, kuros atsauksmes var pievienot tikai tūristi, kuru ir izmantojuši konkrēto viesnīcu. Atšķirībā no TripAdvisor, kur katrs var pievienot atsauksmi par viesnīcu, neatkarīgi no tā, vai autors ir šajā viesnīcā apmeties vai nē. Izvērstas atsauksmes var lasīt atsevišķi katrā rezervēšanas portālā.Priekšrocības