Kolonna Hotel Cesis

| Vienibas Laukums 1, Cēsis, Latvija


Salīdzini cenas un izvēlies viesnīcu uzreiz 100+ rezervēšanas portālos, vienmēr labākā cena!
Viesnīcas fotoApraksts

Viesnīca Kolonna Hotel Cēsis, atrodas pašā senatnīgās pilsētas centrā un lieliski iekļaujas vēsturiskajā ainavā , kuras galvenās rotas ir Livonijas ordeņa pilsdrupas (1206.) un Sv. Jāņa baznīca (1284.). Kopš 2005. gada decembra viesnīca ietilpst KOLONNA HOTELS GROUP sastāvā.

Viesnīcā ir 40 numuri, kuros vienlaicīgi iespējams uzņemt 77 viesus. Omulīga sauna un skaistumkopšanas salons „Kolonna” tiek piedāvāti viesu komfortam un labsajūtai. Viesnīcā jūs varat norēķināties skaidrā naudā latos vai ar kredītkartēm : Visa Electron, Euro Card / Mastercard, American Express.

Viesnīca piedāvā 37 standarta numurus, 1 ģimenes un 2 studija tipa numurus. Katrā numurā ir tualete, duša un vanna. Visās istabās ir tālrunis ar vietējo un starptautisko pieslēgumu, televizors ar vairākiem starptautiskiem TV kanāliem. Viesnīcas publiskajā telpā un daļēji istabās ir pieejams bezvadu internets. Visi bērni jaunāki par 7 gadiem, ja izmanto esošās gultas, var uzturēties bez maksas. Visi bērni jaunāki par 2 gadiem, ja izmanto bērnu gultiņas, var uzturēties bez maksas. Papildus gulta ir atsevišķi jāpieprasa un jāsaskaņo ar viesnīcu.

Kolonna Hotel Cēsis piedāvā vienu no labākajiem ēdināšanas pakalpojumiem Vidzemē. Viesnīcas personāls var lepoties ar izciliem pavāriem, kuri ar prieku palutinās katru viesnīca viesi.

Atrašanās vieta

Kolonna Hotel Cesis, Cēsis - Atrašanās vieta

Reģistrācija

Reģistrācija

no 15:00

Izrakstīšanās

līdz 12:00


Viesnīcas iespējas

 • Vispārīgi

  Ātrgaitas internet, Nesmēķētāju istabas, Satelīttelevīzija, Fēns, Televīzija, Duša

 • Aktivitātes

  Sauna, Kafijas veikals / Kafetērija

 • Pakalpojumi

  Banketa iespējas, Konferenču telpa(s), Seifs, Dārzs, Tiešā tālruņa līnija, Internet (bezvadu)

 • Transports

  Autostāvvietas


Priekšrocības