Bergamo lidosta: kā nokļūt uz centru un Milānu

image post

Lidostas tuvumā esošā Bergamo pilsēta ir neliela, tomēr apskates vērta – tajā var pavadīt lielisku nedēļas nogali, izbaudot Itālijas gaisotni, tomēr ja vēlas redzēt ko vairāk, tad ceļš tālāk ved uz Milānu un tās apkārtni. Bergamo lidosta no Bergamo pilsētas atrodas aptuveni 7 km attālumā, savukārt Milāna – 45 km. Otra Milānas lidosta ir Malpensa (MXP), tā atrodas 48 km attālumā no Milānas. Uz šo lidostu lido klasiskās aviokompānijas, piemēram, AirBaltic. Vairāk informācijas ir Malpensas lidostas mājas lapā.

Bergamo varbūt arī laba pietura tālākiem lidojumiem uz pārējo Itālijas daļu – Sicīliju, Romu, Bari, Sardīniju. Ņemiet vērā – Bergamo lidostas pilnais nosaukums ir Bergamo Orio al Serio, dažkārt kā lidostas nosaukumu var lietot tikai Orio al Serio.

Sabiedriskais transports no lidostas uz Bergamo

Lidostas autobuss – pilsētas sabiedriskais autobuss, biļetes maksā no 2 eiro. Šī biļete no apzīmogošanas brīža 90 minūtes ļauj izmantot arī citus ATB servisus, ieskaitot funikulierus. Biļetes var iegādāties lidostas tūrisma informācijas centrā vai biļešu automātā autobusa pieturā. Autobusa vadītājs biļetes nepārdod, biļeti obligāti vajag kompostrēt. Autobusa kustības grafiku var skatīt šajā PDF dokumentā. Uzmanīgi izskatiet to, ņemot vērā, ka darba dienās, sestdienās, svētdienās šis grafiks atšķiras. Sīkāku informāciju par Bergamo autobusu kustību var iegūt ATB mājas lapā.

Ja plānojat ilgāk uzturēties Bergamo pilsētā, izvērtējiet iespēju iegādāties Bergamo tūristu karti (Bergamo city card).

Transports no Bergamo uz Milānu

No Bergamo lidostas uz Milānas centru brauc Terravision autobuss. Biļetes cena ir 9,90 eiro vienā virzienā un 15 eiro turp-atpakaļ, bērniem no 5-12 gadiem biļetes cena ir attiecīgi 4,95 eiro un 9,90 eiro, bērniem līdz 4 gadiem – brauciens ir bezmaksas, ja neaizņem atsevišķu sēdvietu. Brauciens ilgst aptuveni stundu, autobuss dienā atiet ik pa pusstundai, precīzu kustības grafiku skatīt šajā PDF dokumentā.  Sīkāku informāciju var iegūt Terravision mājas lapā. Otrs Terravision piedāvātais transfērs no Bergamo lidostas ir uz Dolomītiem (Itālijas Alpiem).

Šādu pašu maršrutu nodrošina arī cita kompānija Autostradale. Biļešu cenas: pieaugušajam 9,90 eiro (turp), 15,00 eiro (turp-atpakaļ), bērniem no 2-11 gadiem – 4,95 eiro. Speciālais piedāvājums – brauc 3 un maksā par diviem: 19,80 eiro. Brauciens ilgst aptuveni stundu. Autobusu kustības grafiks no Bergamo lidostas uz Milānu (PDF dokuments). Vairāk informācija ir atrodama Autostradale mājas lapā.

Trešā kompānija, kura šobrīd piedāvā labāko cenu uz Milānu, ir Orio Shuttle. Biļetes cena ir 7 eiro pieaugušajam un 5 eiro bērnam no 2-12 gadiem. Biļetes var iegādāties internetā un lidostā. Ja ir iepriekš iegādāta biļete un lidojums kavējas, biļete ir derīga uz nākamo autobusa reisu. Skatīt autobusu kustības grafiku (PDF formātā).

Uz Bergamo no Milānu ir vilcienu satiksme. Atkarībā no reisa biļetes cena otrajā klasē maksā 4,45 vai 5,15 eiro. Ceļojuma ilgums attiecīgi ir 48 minūtes vai 1 stunda un 6 minūtes. Papildus informācija ir pieejama TrenItalia mājas lapā. No Milānas savukārt ir plašas iespējas izmantot dzelzceļu, lai apceļotu Itāliju. Studentiem un jauniešiem ir atlaides ar jauniešu kartēm.

Viesnīcas Bergamo

Lētas viesnīcas un hosteļus Bergamo varat meklēt Hotelmegasearch.com mājas lapā. Norādiet ceļojuma datumus, lai meklētu lētas viesnīcas uzreiz vairāk kā 100 rezervēšanas portālos. Izvēlieties labāko cenu un rezervējiet! Ja ceļojat draugu grupā vai vienkārši vēlaties plašākas naktsmājas, izvēlieties kādu no Bergamo apartamentiem. To cena sākas no 44 eiro par nakti.

Milānas viesnīcas

Milānas ceļveži un kartes

Ja vēlaties laikus plānot ceļojumu uz Milānu, izmantojiet kādu no daudzajiem ceļvežiem angļu valodā – bezmaksas piegāde uz Latviju, ātra piegāde no Lielbritānijas grāmatu veikala Book Depository.

Citi meklē

bergamo, milānas lidostas, itālijas karte, milāna, bergamo itālija, bergamo lidosta autobuss uz centru, milana karte, transports bergamo

Salīdzini viesnīcu cenas

Viesnīcu cenu salīdzināšanas portāls HotelsCombined apkopo cenas no 100+ viesnīcu rezervēšanas portāliem - izvēlies galamērķi, norādi cenas un salīdzini piedāvājumus ar vienu klikšķi! Viesnīcas visā pasaulē, ātra meklēšana un garantēta zemākā cena. Aplūko citu ceļotāju atsauksmes, novērtējumu, interaktīvās kartes ļaus izvēlēties piemērotākās naktsmājas.".

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Pievienot komentāru