Bādenbādenes lidosta: Ryanair lidojumi no Rīgas

image post

Zemo ceno aviokompānija Ryanair no 27.marta sāks piedāvāt lidojumus no Rīgas uz Vācijas pilsētu Bādenbādeni un tai tuvumā esošo Karlsrūi. Abas pilsētas atrodas Bādenes -Virtemergas reģionā, Vācijas dienvidu daļā, netālu no Francijas robežas. Lidostas atrašanās vietu var skatīt Google kartē.

Lidojumi

Ryainar reisi ir otrdienās, ceturtdienās un sestdienās. Līdz ar jaunā maršruta atklāšanu, ir pieejamas arī zemākas cenas lidojumiem – lidojumi ir pieejami sākot no 4,99 Ls vienā virzienā. Tiešo lidojumu cenas vislabāk ir skatīt Ryanair mājas lapā, tomēr vispārīgu priekšstatu par cenām var skatīt arī Skyscanner mājas lapā (lidojumi aprīlī un maijā). Lidojuma ilgums ir 2 stundas un 10 minūtes.

No Karlsruhe-Baden lidostas ar Ryanair var sakombinēt tālāko ceļojumu uz Porto, Faro, Malagu, Palma Mallorca, Trapani, Bari, Kanāriju salām u.c. Lidostas (FKB) mājas lapa.

Viesnīcas

Bādenbādenes viesnīcas var apskatīt interaktīvā pilsētas kartē. Lai salīdzinātu viesnīcu cenas, norādiet ceļojuma datumus. Lētākās Bādenbādenes viesnīcas ar augstu novērtējumu ir Hotel Etol (no 63 eiro), Hotel Altenberg (no 55 eiro), Hotel Merkur (no 69 eiro). Papildus varat izvērtēt lētāko naktsmītņu piedāvājumus. Ģimenēm ekonomiskākās naktsmītnes būs apartamenti, kuros pašiem pagatavot ēst un ir plašākas telpas.

Ja ceļojuma galamērķis ir Karlsrūe, salīdziniet viesnīcu cenas – lētākās viesnīcas ir sākot no 36 eiro. Viesnīcu atrašanās vietas var skatīt kartē.

Nakšņošana Badenbādenes lidostā nav atļauta, lidosta tiek atvērta 2 stundas pirms pirmā lidojuma, pēc pēdējā lidojuma lidosta tiek slēgta. Šāda informācija ir atrodama Bādenbādenes lidostas mājas lapā.

Transports

Uz Bādenbādenes dzelzceļa staciju reizi stundā kursē 205. pilsētas autobuss, savukārt tālāk vajag pārsēsties uz 201. autobusu, kas aizvedīs līdz pilsētas centram, biļetes cena ir 2,50 eiro, brauciena ilgums – 30 minūtes. Papildus biļeti nevajag pirkt – izmanto to pašu lidostā iegādāto biļeti. Autobusu kustības grafiku var atrast mājas lapā satiksmes meklētāja VRN mājas lapā. Arī lai uzzinātu vilciena laikus, izmantojiet VRN meklētāju, norādiet vajadzīgos galamērķus, piemēram, Söllingen (Rheinmst), Airpark Terminal (FKB) (Bādenbādenes lidosta), Baden-Baden, Bahnhof (Baden-Baden dzelzceļa stacija), Karlsruhe, Hauptbahnhof (Karlsrūes centrālā stacija). VRN Meklētāju varat izmantot arī dažādu citu maršrutu meklēšanai  – tas apkopo vilcienus, autobusus, S-bahn.

Ryanair reiss Rīga – Baden-Baden ielido 22:30, ja nenotiek kavēšanās, tad var paspēt uz pēdējo autobusu uz Baden-Baden pl. 23:00 (centrā iebrauc 23:44), alternatīva ir taksometrs – līdz Baden-baden centram maksā ~30 eiro. Ja ielidojat ar sestdienas reisu, nāksies ņemt taksometru, jo pēdējais autobuss uz centru atiet jau 21:40. Alternatīva – pārnakšņot viesnīcā B&B Hotel Baden Airpark, kas atrodas blakus lidostai. Aptuvenā cena ir 40 Ls par double room, norādiet ceļojuma datumus, lai salīdzinātu cenu piedāvājumus populārākajos portālos.

Braucot atpakaļ uz Baden-baden Airpark lidostu, ievērojiet, ka lidostas teritorijā ir trīs pieturas, vajag izkāpt pēdējā – Airport terminal – pieturā. Lidojums uz Rīgu ir pl. 17:35, tādēļ nav problēmu ar nokļūšanu uz lidostu vajadzīgajā laikā.

Ja izmantosiet sabiedrisko transportu, noderēs Bādenbādenes autobusu maršrutu karte (PDF). Visas sabiedriskā transporta cenas, kustības grafikus meklējiet Kvv.de meklētājā.

Vilciens un autobuss no lidostas uz Karlsrūi

Ja vēlaties uzreiz nokļūt Karlsrūē, brauciet ar 205.autobusu līdz dzelzceļa stacijai, naktī no Baden-Baden stacijas uz Karslrūi atiet vilcieni pl. 23:47 un 00:23. Vilciena biļetes cena ir 5,80 eiro. Varat izvēlēties kādu no Karlsrūes stacijai tuvāk esošajām viesnīcām vai izmantot nakts S-bahn, lai aizbrauktu līdz vajadzīgajai viesnīcai. Vilciena kustības sarakstu var uzzināt iepriekš minētājā VRN mājas lapā.

Citas alternatīvas, ņemot vērā vēlo iebraukšanu, nederēs, tomēr var noderēt tiem, kuri ielido lidostā no citiem galamērķiem. Darba dienās 234.autobuss savieno lidostu ar Karlsrūes pilsētu. Brauciens ilgst aptuveni stundu, cena – 9 eiro vienā virzienā, autobuss kursē reizi stundā, biļetes vajag iegādāties pie šofera. Haahn-express nodrošina autobusu satiksmi no Baden-baden dzelzceļa stacijas uz Karlsruhi, Heidelbergu (140.autobusu līnija, saraksts PDF).

Aktivitātes

Bādenbādenes apkārtne ir ļoti skaista, tādēļ var paši izplānot maršrutu un izbraukt to ar auto vai izmantot vilcienu un apceļot skaistākās vietas. Deutsche Bahn mājas lapā ir atrodama informācija par reģiona apceļošanas iespējām, tam lieti var noderēt Baden-Württemberg-Ticket. Aktīvās atpūtas cienītāji var skatīt šajā reģionā esošos pastaigu maršrutus (everytrail.com un wikiloc.com). Sīkāku informāciju par Bādenbādenes apkārtnes takām vaicājiet tūrisma informācijas centrā.

Noderīgas saites

Papildus avoti, kur meklēt informāciju par tūrisma objektiem un aktivitātēm Bādenbādenē:

Karlsrūe ceļvedis (no ArrivalGuides.com, PDF, angliski) – būtiskākā informācija un pilsētas karte ar ielu indeksu

60 Bādenbādenes viesnīcas portālā Booking.com

43 viesnīcas Karslrūē – Booking.com

Tripadvisor ceļotāju ieteikumi, ko darīt Baden-Badenē

Virtualtourist.com

Lonely Planet – praktiska informācija ceļotājiem

Bādenbādene fotogrāfijās Panoramio mājas lapā

Karlsrūē:

Karlsrūes tūrisma mājas lapa (tikai vācu valodā)

Tripadvisor ieteikumi par Karlsrūes pilsētu

Europa park atrakciju parks bērniem

Europa park ir viens no lielākajiem atrakciju parkiem Eiropā, kas piedāvā bērniem atrakcijas, vedot ceļojumā pa dažādām Eiropas valstīm. Parks atrodas pilsētā Rust, kas atrodas 66 km no Bādenbādenes. Biļetes cenas – pieaugušajiem un bērniem no 12 gadiem biļete maksā 37,50 eiro, bērniem līdz 4 gadu vecumam ieeja ir bezmaksas, bērniem no 4 – 11 gadiem – 33 eiro, savukārt bērniem līdz 12 gadiem dzimšanas dienā ieeja arī ir bez maksas. Daudzās parka sniegtās iespējas var aplūkot video un interaktīvā kartē. Vairāk informācija ir atrodama parka mājas lapā. Tripadvisor lapā var lasīt vairāk kā 300 atsauksmes par šo izklaides parku, turpat arī atrodami tūristu foto un cita praktiska informācija.

Transporta biļetes cenas un kustības grafikus meklējiet DB bahn mājas lapā.  Piemēram, transporta biļete (vilciens/autobuss) uz Europa park no Bādenbādenes maksā 14,40 eiro vienā virzienā. Europark sadarbībā ar DB Bahn piedāvā kombinēto biļeti (ieeja + transports), bet tā būs spēkā braucot no Karlsrūes. Parks atrodas pilsētā Rust, tajā ir pieejama plaša izvēle ar viesnīcām (skatīt kartē). Dažas no viesnīcām ir veidotas tematiskā gaisotnē, turpinot parka piedzīvojumu, piemēram, Castillo Alcazar viesnīca  ir veidota kā cietoksnis. Ģimenei piemērotākas naktsmītnes būtu apartamenti vai pilsētas tuvumā esošās viesu mājas.

Ceļveži

Plānojot ceļojumu, papildus informāciju var meklēt tūrisma informācijas centros. Ceļojuma maršruta izveidei var palīdzēt kāds no drukātajiem ceļvežiem angļu valodā (bezmaksas piegāde uz Latviju no Lielbritānijas grāmatu veikala Book Depository).

Noderīga papildinformācija citās mājas lapās

Praktiska informācija no ceļotājas par Bādenbādenes lidostu, viesnīcu, apkārtni (calis.lv forums)

 

Bādenbādenes viesnīcas

Citi meklē

bādenbādenes lidosta, iepirkšanās karlsruhe, karlsruhe baden-baden, karlsrūe lidosta, baden baden, hotelmegasearch com, karlsruhe lidosta, bādenbādene, baden baden airport ryanair, lidoleti lv

Salīdzini viesnīcu cenas

Viesnīcu cenu salīdzināšanas portāls HotelsCombined apkopo cenas no 100+ viesnīcu rezervēšanas portāliem - izvēlies galamērķi, norādi cenas un salīdzini piedāvājumus ar vienu klikšķi! Viesnīcas visā pasaulē, ātra meklēšana un garantēta zemākā cena. Aplūko citu ceļotāju atsauksmes, novērtējumu, interaktīvās kartes ļaus izvēlēties piemērotākās naktsmājas.".

Tagi: , , , , , , ,

Pievienot komentāru